top of page

Store Policy - תנאי שימוש

תקנון ומדיניות פרטיות

האתר ״מקור המלאכה - Craft's Origin בכתובת craftsorigin.com מהווה חנות מקוונת ברשת האינטרנט למכירת נרות ומוצרים טבעיים בבעלות ליאון ישראל אליצור ע.מ 30177272-9 (להלן: ״החברה״). רשאיים לבצע הזמנות באתר מי שמלאו לו 18 שנים, בעל כרטיס אשראי בתוקף. מסירת פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית. כל העושה שימוש באתר מצהיר כי קרא את תנאי השימוש, ונתן הסכמה לתנאים וכי לא תהא כל טענה, דרישה או תביעה, כנגד החברה או מי מטעמה למעט טענות בדבר הפרת התחייבות החברה כלפיו.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולעדכן תקנון זה מעת לעת. החברה שומרת לעצמה את הזכות, לפי שיקול דעתה, לסרב לאפשר למשתמשים לא רצויים ולא אמינים גישה לאתר. פרטי הרוכש ישמשו אך ורק לשם ביצוע העסקה ומשלוח הפריטים ולא יועברו לצד ג׳, ואין החברה שומרת פרטי אשראי.

התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד בשל היות רוב המוצרים תוצרת עבודת יד. אנו עושים את מירב המאמצים לדייק ככל הנין בתיאור המוצרים והצגתם אולם יתכנו שינויים קלים בגווני הצבע, ושגיאות בתיאור ובמידע. כל המידע המוצג באתר הינו בגדר ידע מקצועי כללי לצורכי העשרה. אין מדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו מהחברה, או בהצהרה לגבי יעילותם ותכונותיהם.

החברה רשאית להפסיק את פעילות המכירה באתר בכל וזאת ללא הודעה מוקדמת, כאשר כל הזמנה שבוצעה עד למועד זה תסופק.

זכויות היוצרים והסמלים, התוכן, הצבעים, התמונות, התיאורים, השמות וכל מאפיין אחר הינם בגדר זכויות יוצרים של החברה, כולל סימני המסחר בין אם רשומים ובין אם לא. לרוכש הזכות לעשות שימוש באתר רק לשם ביצוע רכישה, בשימוש סביר ובתום לב.

 

החברה עושה את מירב המאמצים על מנת שהמוצרים והשירות יסופקו ברמה הגבוהה ביותר. בכל הצעה לשיפור נשמח לקבל את פניותיכם למייל שירות הלקוחות של החברה הרשום באתר או בטלפון.

לאחר ביצוע הרכישה באתר ישלחו פרטי הזמנה בדואר אלקטרוני, ולאחר אישור התשלום על ידי חברת האשראי יסופק המוצר למזמין, וזאת במידה והמוצר לא אזל במלאי המוצע. מה שעלול לעקב את ההספקה.

החברהרשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. 

החברה תציע מעת לעת מבצעים, הטבות והנחות. החברה ורשאית בכל עת, ולפי שיקול דעתה הבלעדי, להפסיק מבצעים, הטבות והנחות להחליפם או לשנותם בלא צורך בהודעה מוקדמת.

תנאי הצטרפות לרשימת תפוצה:

גולשים באתר אשר יבקשו להצטרף לרשימת הדיוור, יקבלו בכך על עצמם את כללי תקנון זה ומתחייבים לפעול על פיו. ההצטרפות לדיוור הינה ללא עלות וכל אדם זכאי להצטרף לקהל המקבל פרסומים. כל פרטיכם והמידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותכם לא ימכר, יוחלף, יועבר, או ימסר לשופ חברה אחרת מכל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה. ברישום לדיוור נותנים הגולשים באתר את הסכמתם לשימוש בפרטיהם כאמור לעיל וכן, בהסכמתם וברישום פרטיהם, מבקשים להצטרף למאגר הלקוחות שלנו לצורך קבלת דיוורים לכתובת המייל ולטלפון הנייד שלהם- דיוור אשר יישלח מעת לעת על ידינו. 

ניתן להסיר עצמכם מהדיוור ניתן באופן אוטומטי באמצעות הקישור להסרה המצורף לכל פרסום. ​הגולשים שנרשמו לרשימת הדיוור נותנים הסכמתם לשימוש בפרטיהם למטרה זו ולא תהא כלפי החברה כל טענה של הפרת פרטיות או דרישה לסעד או פיצוי.

הזמנות גדולות, חנויות וסיטונאות

נשמח לשתף אתכם פעולה ולהציע לכם מחירים אטרקטיביים להזמנות גדולות.

המוצרים שלנו נמכרים במגוון חנויות ברחבי הארץ ובאתרי אינטרנט שונים.

נשמח להכיר את העסק שלכם, את העשייה שלכם ולמצוא דרכים להתעצם ביחד.

 

052-5856484​

info@craftsorigin.com

Paying Methods
bottom of page